Nachádzate sa v sekcii PRODUKTY

OKNÁ A DVERE
PRÍSLUŠENSTVO
ZIMNÉ ZÁHRADY
GARÁŽOVÉ BRÁNY
BEZPEČNOSTNÉ DVERE
INTERIÉROVÉ DVERE

PRIMAOKNO s.r.o,
výstavná sieň: Gessayova 39
(firma. TRIO TEAM)
851 03 Bratislava - Petrzalka
tel : 02/43 633 632
tel : 02/43 633 633
fax : 02/43 633 631
primaokno@primaokno.sk


DREVENÉ OKNÁ

Drevené okná

Drevené okná značky SALAJ majú svoje čaro, ktoré nedokáže nahradiť žiadna nástreková či renolitová imitácia. Vyžaruje z nich teplo domova, majú svoju jedinečnú štruktúru, sú priam nasiaknuté neopakovateľnou vôňou lesa. Drevené okná sú symbolom pozitívneho postoja ich majiteľov k životnému prostrediu a vyjadrujú ich životný štýl. Navyše z konštrukčného hľadiska skrývajú v sebe niekoľko podstatných výhod. Vďaka svojej tuhosti a pevnosti sú tvarovo stále a majú niekoľkonásobne menšiu tepelnú rozťažnosť. Vďaka ich životnosti porovnateľnej so životnosťou Vášho domu si ich kupujete len raz za život. Drevo má ešte jednu nespornú výhodu, dokáže dýchať, čím pozitívne ovplyvňuje interiérovú mikroklímu.  

Základná charakteristika našich drevených okien: detail

  •  Sú vyrobené z kvalitného výberového dreva
  • Poskytujú vynikajúce konštrukčné vlastnosti
  • Zabezpečia dokonalú zvukovú a tepelnú izoláciu
  • Dokonale prírodný vizuálny efekt
  • Tvarová stálosť a variabilita 

Základnou surovinou pri výrobe našich eurokien je trojvrstvový drevený hranol (eurohranol) zo smreku, mierne dožlta sfarbené drevo charakteristické mäkšou tvrdosťou a exotickejšia drevina Meranti z čeľade mahagovníkov, ružovej farby, tvrdšie ako smrek ale mäkšie ako dub. Obidve suroviny sú vhodné nielen na výrobu eurookien, ale aj na balkónové, posuvné, výklopno-posuvné a vchodové dvere. Eurohranol môže mať stavebnú hĺbku 68, 78 alebo 88 mm a je dodávaný ako fixný, t.j. že hranol je v jednom kuse a nie je pospájaný z viacerých kusov alebo môže byť dodaný ako nadpajaný – cinkovaný. Pre najnáročnejších zákazníkov máme v ponuke exkluzívnu drevinu z dubového dreva, ktorá svojím vzhľadom a technickými vlastnosťami je vhodná do reprezentatívnych miestností a nadštandardných rodinných domov. 

Ku všetkým dreveným oknám ponúkame širokú škálu doplnkov od rôznych druhov parapetných dosiek z rovnakej dreviny ako okná, žalúzií cez bezpečnostné kľučky až po sieťky proti hmyzu.

euro-68

  EURO 68 Soft Line R8  

euro-78-88

  EURO 78-88 Soft Line R8

tech3_big

  EURODVERE


rsglogokl

10 ročná RSG záruka na povrchovú úpravu

RSG je skratka remmers system garantie. Naša firma v rokoch 2007 až 2008 nabiehala na systém RSG, ktorý na našich oknách zabezpečí predĺženú životnosť povrchovej úpravy. V súčasnosti sme jediným vlastníkom systému RSG v rámci Slovenska.

Za pomoci technikov z firmy REMMERS sme krok za krokom zlepšovali a upravovali pracovný proces výroby a hlavne postup pri povrchovej úprave. Pri poslednej návšteve technikov boli naši zamestnanci preskúšaní a bol nám systém RSG udelený.

Je to znak toho, že nám záleží v akej kvalite sa vyrábajú naše výrobky a urobili sme ďalší veľký krok dopredu. Certifikáť RSG Vám zaručuje dlhšiu životnosť a zvyšuje hodnotu okien, aj celej stavby.


DREVENÉ VCHODOVÉ DVERE – EURODVERE

Drevené dvere sú svojou štruktúrou, farebnosťou a variabilitou prevedenia ideálnym riešením pre vstup do budov. Drevené dvere majú nezameniteľnú kresbu, pristanú každej stavbe a podporujú harmonickú atmosféru bývania.

Rozdiel je v detailoch

Pri výrobe vchodových dverí sa používa trojvrstvový hranol, materiál meranti alebo smrek. Pri výrobe výplní do vchodových dverí používame špeciálny materiál "purdoska", ktorá je odolná voči zosychaniu, tvarovo stála a nepuká. Spolu s rámom vytvára tepelnú a zvukovú izoláciu.

Akékoľvek dvere na želanie

Sme atypické stolárstvo. Tvar, veľkosť a celkové prevedenie dverí prispôsobíme vašim individuálnym želaniam. Pri navrhovaní dverí vám radi poradíme a vyrobíme akýkoľvek, tvar ktorý je možné vyrobiť.

Bezpečný domov

Popri originalite a atraktívnom vzhľade dverí je bezpečnosť vášho domova na prvom mieste.

Každé bezpečnostné dvere vybavujeme 5 bodovým zámkom (vysoká bezpečnosť podľa STN). Na požiadanie zabudujeme do dverí ďalšie bezpečnostné prvky, napr. vložku so securite kartou (veľmi vysoká bezpečnosť podľa STN). So širokej ponuky výplní si môžete vybrať aj bezpečnostné sklá. Hrúbka dverí je 6,8 cm (bežné vchodové dvere 4,5 cm).

 eurodvere                               eurodvere_1       

  

    eurodvere_2                          eurodvere_rez

 Návrat do produktov

Nákupný košík

(0.00 SKK) 0 €
Počet položiek : 0 ks

Konverzný kurz 1 € = 30,1260 Sk

SERVIS

Všetky práva vyhradené 2008 PRIMAOKNO s.r.o, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu
TOPlist TOPlist

Pocitadlo.sk
Free Page Rank Tool